عبدالسمیع حفیظي

امر سرپرست منابع بشری

عبدالسمیع حفیظی، فرزند زندی حفیظی، سرپرست مدیر منابع بشری فعلی کرکت بورد افغانستان است، او در سال ۱۹۹۳ میلادی در ولسوالی محمد آغه ولایت لوگر به دنیا آمد.

آقای حفیظی سند لسانس (HONS) خود را در مطالعات آماری از پوهنتون پیشاور پاکستان در سال ۲۰۱۵ و مدرک لیسانس و ماستری مدیریت تجارت(MBA)  در اقتصاد و منابع بشری را نیز از پوهنتون متذکره، در سال های ۲۰۱۷ و ۲۰۱۹ بدست آورده است. علاوه بر این، عبدالسمیع یک کارشناس ماهر منابع بشری (CHRP) است، و همچنین دوره آموزشی ویژه خود را در زبان انگلیسی در پوهنتون ملی زبان های مدرن در اسلام آباد پاکستان گذرانده است.

در سال ۲۰۱۶، او به عنوان مدرس کمکی به دیپارتمنت مدیریت، پوهنزی تجارت پوهنتون پیشاور پیوست. علاوه بر این، در سال ۲۰۱۹، موضوف به عنوان تحلیلگر منابع بشری به کرکت بورد افغانستان پیوست و سپس به سمت مدیر سرپرست منابع بشری ارتقا یافت.

عبدالسمیع حفیظی رهبری تیمی را تجربه کرد که با استفاده از آن سیستم اطلاعاتی مدیریت منابع بشری (HR-MIS) را توسعه داد و به بسیاری از اهداف منابع بشری دست یافت.

حفیظی با چهار سال تجربه کاری در بخش منابع بشری، شخص متمرکز به نتیجه است. وی نقش فعالی را در جذب و حفظ استعداد ها و ارتقای ظرفیت کارکنان ایفا میکند. این باعث میشود که کرکت بورد افغانستان از قدرت کامل یکی از با ارزشترین دارایی‌های خود یعنی کارکنان خود استفاده اعظمی کند.

عبدالسمیع حفیظی متعهد به ایجاد فرهنگ مدیریت قوی است که اداره و کارمندان را ارتباط فعال میبخشد، با استفاده از این روش اداره میتواند با توانمند سازی و ایجاد انگیزه در نیروی انسانی از نیروی آنها استفاده اعظمی نماید و کارکنان نیز از هیچ گونه سعی و تلاش در راستای پیشبرد وتحقق اهداف اداره دریغ نکنند.