مرکز خبر

افغانستان پیروز سلسله مسابقات مقابل پاکستان شد

خبرهای خارجی 28 Mar 2023

تیم ملی کرکت افغانستان برای اولین بار با میزبانی خود در شارجه امارات متحده عربی به مصاف تیم ملی کرکت پاکستان برای یک سلسله از مسابقات بیست آوره رفت که با اختلاف ۲ بر یک به نفع افغانستان به پایان رسید و قهرمانان افغان توانستند یک پیروزی بزرګ و تاریخی رقم بزنند.

بیشتر بخوانید

افغانستان دومین شکست بزرگ متوالی را به پاکستان داد

خبرهای خارجی 27 Mar 2023

تیم ملی کرکت قهرمان افغانستان در دومین مسابقه از این سلسله مسابقات دو جانبه پاکستان را با تفاوت ۷ ویکت شکست دادند. قهرمانان افغانستان ابتدا تیم پاکستان را بر اساس عملکرد عالی در بخش توپ اندازی تنها به ۱۳۱ دوش محدود ساختند و سپس تنها با از دست دادن سه بازیکن در آخرین آور بازی به هدف تعین شده توسط پاکستان، دست یافتند.

بیشتر بخوانید

شکست تاریخی تیم پاکستان در مقابل افغانستان

خبرهای خارجی 25 Mar 2023

قهرمان افغان در اولین مسابقه سلسله مسابقات بیست آور بین المللی تیم پاکستان را با تفاوت ۶ ویکت شکست داد. این اولین بار در کرکت بین المللی است که قهرمانان اففان در یک بازی بین المللی تیم ملی پاکستان را شکست می دهند.

بیشتر بخوانید

ستاره های افغان با اختلاف ۶۲ دوش سریلانکا را شکست دادند

خبرهای خارجی 22 Mar 2023

تیم ملی زیر سن ۱۹ سال افغانستان با توپزنی عالی محمد هارون خان، و توپ اندازی خوب یما عرب و خلیل احمد؛ تیم ملی زیر سن ۱۹ سال سریلانکا را با اختلاف ۶۲ دوش شکست داد و دومین پیروزی خود را در این سلسله از مسابقات پشت سر هم به دست آوردند.

بیشتر بخوانید

فهرست بازیکنان افغان برای مسابقات مقابل پاکستان مشخص شد

خبرهای خارجی 21 Mar 2023

کمیته گزینش کرکت بورد افغانستان امروز فهرست ۱۷ نفری تیم ملی کشور را برای سه بازی بیست آوره بین الملللی به میزبانی افغانستان مقابل تیم ملی پاکستان اعلام نمود، که مسابقات مذکور از ۲۴ الی ۲۷ ماه جاری (مارچ) در شارجه امارات متحده عربی برگزار خواهد شد.

بیشتر بخوانید

رهبری کرکت بورد افغانستان در نشست شورای بین المللی کرکت اشتراک کرد

خبرهای خارجی 20 Mar 2023

محترم ميرويس اشرف رئیس عمومی کرکت بورد افغانستان و همچنان محترم نصیب خان رييس اجراييوی اين اداره در نشست رئیسان عمومی و اجرایی کشورهای عضو شورای بین المللی کرکت اشتراک کردند که در نشست متذکره روی بالا بردن بودجه کرکت بورد افغانستان، همکاری های تخنیکی و برنامه های آینده شورای متذکره بحث و تبادل نظر شد.

بیشتر بخوانید