مرکز خبر

کمپ تمریناتی بازیکنان ایمیرجنگ و زیر ۱۹ سال آغاز شد

خبرهای داخلی 23 Nov 2020

اداره کرکت بورد افغانستان برای آمادگی و آموزش هرچه بیشتر بازیکنان زیر نزده سال و ایمرجنگ در ولایت ننگرهار کمپ آموزشی و تمریناتی به راه انداخته است که پس از آن؛ بازیکنان با در نظرداشت تناسب بدن، توانایی، استعداد و قدرت به تیم های زیر ۱۹ سال و ایمرجینگ انتخاب خواهند شد.

بیشتر بخوانید

اداره کرکت بورد برای توسعه هرچه بیشتر بازی در سطح ولایت‌ها مدیر می‌گمارد

خبرنامه 18 Nov 2020

اداره کرکت بورد افغانستان(ACB)  به هدف توسعه بیشتر بازی کرکت، هماهنگی بهتر، شفافیت بیشتر و دسترسی بهتر به خدمات برای مردم،  مدیرانی برای پنج ولایت تعین می نماید که ضمن این برای ولایت‌های باقی مانده کارمندانی به سطح افسر تعین کرده است.

بیشتر بخوانید

تفاهمنامه همکاری درازمدت میان اداره کرکت بورد و تلویزیون ملی افغانستان به امضا رسید

خبرهای خارجی 11 Nov 2020

مسئولان اداره کرکت بورد و رادیو تلویزیون ملی افغانستان امروز طی مراسم بزرگی، تفاهمنامه تنظیم کننده عمومی لیگ برتر کرکت افغانستان را به امضا رساندند که طی آن هردو اداره به مدت ده سال در این زمینه با همدیگر همکاری خواهند کرد.

بیشتر بخوانید

رحمت الله قریشی به عنوان رئیس جدید اجرایی اداره کرکت بورد افغانستان تعین شد

خبرهای داخلی 02 Nov 2020

محترم فرهان یوسفزی، رئیس عمومی اداره کرکت بورد افغانستان و اعضای بورد اخیراً با تعدادی از نامزدهای انتخاب شده برای بست ریاست اجرائیه این اداره مصاحبه کردند که در نتیجه آن رحمت الله قریشی امروز به گونه رسمی به عنوان نامزد برتر به اداره معرفی شد.

بیشتر بخوانید

تیم اکادمی ملی با شکست دادن تیم کاروان به قهرمانی رسید

خبرهای داخلی 31 Oct 2020

تیم کرکت اکادمی ملی در دیدار نهایی مسابقات بین کلب های ثبت شده‌ نزد اداره کرکت بورد افغانستان، حریفش ( تیم اکادمی کاروان) را از پیش رو برداشت و جام قهرمانی این مسابقات را از آن خود کرد.

بیشتر بخوانید

مس عینک برای دومین بار متوالی قهرمان جام غازی امان الله خان شد

خبرهای داخلی 22 Oct 2020

عصر امروز در بازی مرحله نهایی مسابقات کرکت جام لیست ای غازی امان الله خان، مس عینک توانست حریفش (تیم آمو) را از سر راه برداشته و برای دومین بار قهرمان گردد.

بیشتر بخوانید