مرکز خبر

تفاهم نامه همکاری بین کریکت بورد های افغانستان و امارات متحده عربی امضا شد

خبرهای خارجی 27 Nov 2022

تفاهم نامه پنج ساله برای همکاری های همه جانبه میان کریکت بورد های افغانستان و امارات متحده عربی امضا شد که به اساس این تفاهم نامه درمدت زمان متذکره تیم افغانستان هر سال با تیم ملی کشور امارات سه مسابقه بیست آوره برگذارمیکند. در بدل این مسابقات  کریکت بورد افغانستان بدون هزینه؛ در کشور امارات متحده عربی از مسابقات خویش میزبانی میکند، همچنان به اساس این تفاهم نامه سهولت در دریافت ویزه کشور متذکره ایجاد شده است که در بخش پس انداز پول یک دستاورد بزرگ است.

بیشتر بخوانید

قرارداد حامی مالی با شرکت خطوط هوایی کام ایر به امضاء رسید

خبرهای داخلی 22 Nov 2022

توافقنامه ای بین رهبری کرکت بورد افغانستان و خطوط هوایی کام ایر برای حمایت مالی از تیم ملی کرکت بخاطر مسابقات آینده سریلانکا، امروز به امضا رسید. ضمن این قرار داد، قرارداد دسترسی آسان به حساب تکت های هوایی این شرکت نیز به امضاء رسید. این دومین شرکت ملی پس از شرکت سوپر کولا (حامی مالی طولانی مدت) است که قرارداد با کرکت بورد افغانستان برای حمایت مالی تیم ملی برای سفر سریلانکا را به امضاء می رساند.

بیشتر بخوانید

فهرست ملی پوشان افغان برای بازی های آینده مقابل سریلانکا مشخص شد

خبرهای خارجی 19 Nov 2022

کمیته گزینش بازیکنان کرکت بورد افغانستان لیست تیم ملی کرکت افغانستان را برای سه بازی یک روزه مقابل سریلانکا در سوپرلیگ جام جهانی شورای بین المللی کرکت انتخاب کرد. طبق برنامه این مسابقات در روزهای ۲۵، ۲۷ و ۳۰ نوامبر ماه جاری در میدان بین المللی کرکت پالیکلی سریلانکا برگزار می شود.

بیشتر بخوانید

کرکت بورد با شرکت سوپرکولا قرارداد دراز مدت به امضاء رساند

خبرهای داخلی 19 Nov 2022

کرکت بورد افغانستان با شرکت ملی سوپر کولا برای حمایت تیم ملی در مسابقات مهم داخلی و خارجی قرارداد درازمدت به امضاء رساند که رهبری هر دو اداره آنرا یک دستاورد بزرگ می دانند.

بیشتر بخوانید

ملی پوشان کریکت قبل از سفر به سریلانکا عازم امارات متحده عربی می شوند

خبرهای خارجی 12 Nov 2022

تعدادی از بازیکنان تیم ملی کریکت برای کمپ تمرینی و آمادگی قبل از دیدار مقابل سریلانکا راهی دبی می شوند، که پس از اتمام این کمپ تمرینی راهی سریلانکا خواهد شد.

بیشتر بخوانید

مسئولان و بازیکنان کرکت افغانستان با رئیس دفتر رئیس الوزراء دیدار کردند

خبرهای داخلی 09 Nov 2022

مسوولان و بازیکنان کرکت بورد افغانستان امروز طی دیداری با جناب آقای داکتر عبدالواسع رئیس دفتر جلالتمآب رئیس الوزراء ا.ا.ا افغانستان دیدار کردند و به گفته ایشان؛ بدون شک، بازیکنان کریکت همیشه به بهترین نوع آن از کشور نمایندگی کرده اند.

بیشتر بخوانید