مرکز خبر

در چهار ماه گذشته به بیش از صد شکایت رسیدگی شده است

خبرهای داخلی 12 May 2021

بخش سمع شکایات اداره کرکت بورد افغانستان از چهار ماه به اینسو به بیش از صد شکایت بازیکنان کرکت داخلی، بازیکنان تیم ملی و برخی کارمندان این اداره در مرکز و ولایات رسیدگی کرده است.

بیشتر بخوانید

کار ساختمانی فاز دوم ورزشگاه نجیب الله تره‌کی به سرعت جریان دارد

خبرهای داخلی 04 May 2021

اداره کرکت بورد افغانستان مشکلات ورزشگاه کرکت نجیب الله تره‌کی در ولایت ننگرهار را برطرف کرده است و کار مرحله دوم آن که تاکنون ۲۵٪ درصد تکمیل شده، به سرعت جریان دارد.

بیشتر بخوانید

مشکلات مربوط به ورزشگاه کرکت پکتیا بزودی برطرف خواهد شد

خبرهای داخلی 27 Apr 2021

هیئت با صلاحیت اداره کرکت بورد افغانستان که به ولایت پکتیا سفر کرده است، مشکلات جوانان و بازیکنان کرکت این ولایت را شنیده و هرچه زودتر برای رفع مشکلات یاد شده اقدامات فوری صورت خواهد گرفت.

بیشتر بخوانید

رئیس جدید اجرائیوی اداره کرکت بورد افغانستان معرفی شد

خبرهای خارجی 26 Apr 2021

رهبری و اعضای بورد کرکت افغانستان اخیراً با تعدادی از نامزدهای انتخاب شده برای بست ریاست اجرائیوی این اداره مصاحبه کردند که در نتیجه آن داکتر حامد شینواری امروز ۲۶ ماه اپریل به گونه رسمی به عنوان نامزد برتر، به اداره معرفی شد.

بیشتر بخوانید

تیم غنی بابا واتر دیفیندرز جام بند کمال خان را ازآن خود کرد

خبرهای داخلی 09 Apr 2021

اداره کرکت بورد افغانستان با اشتراک بازیکنان تیم ملی یک بازی بیست آوره دیگر به مناسبت افتتاح بند کمال خان در ولایت خوست به راه انداخت که در نهایت بازی به سود تیم غنی بابا واتر دیفیدرز پایان یافت.

بیشتر بخوانید

تیم کابل قهرمان مسابقات درجه یک ولایتی وزیر محمد اکبر خان شد

خبرهای داخلی 03 Apr 2021

تیم کابل امروز با بهترین توپ اندازی شفیق الله غفاری، توپزنی یونس احمدزی و امان الله رفیقی در بازی نهایی مسابقات درجه یک ولایتی وزیر محمد اکبرخان، تیم ب خوست را با تفاوت هشت ویکیت شکست داد و جام قهرمانی این بازی ها را بالای سر برد. قرعه این بازی را تیم کابل برد و فیصله کرد که نخست در برابر تیم حریف توپ اندازی نماید.

بیشتر بخوانید