مرکز خبر

تیم افغان ابدالیان در ماه اپریل به سریلانکا سفر میکند

خبرهای خارجی 23 Feb 2024

تیم افغان ابدالیان (تیم الف کشور) در ماه اپریل سال روان به هدف یک سلسله مسابقات که شامل یک بازی چهار روزه و ۵ بازی یکروزه میشود به کشور سریلانکا سفر میکند. این سلسله مسابقات از تاریخ ۲۸ ماه اپریل به میزبانی سریلانکا آغاز و الی تاریخ ۱۴ ماه می سال روان ادامه میابد.

بیشتر بخوانید

حقوق استدیوم بازی های آینده مقابل ایرلند به بانک ملی افغان داده شد

خبرهای داخلی 20 Feb 2024

کرکت بورد افغانستان حق اعلانات در استدیوم را به بانک ملی افغان برای سلسله مسابقات آينده مقابل ایرلند اعطا کرده است. طبق جدول زمانی این مسابقات از ۲۸ فبروری الی ۱۸ ماه مارچ در امارات متحده عربی ادامه خواهد داشت.

بیشتر بخوانید

تفاهمنامه حامی مالی همکار با گروپ کمپنی های تولیدی سوپرکولا برای یک سال دیگر نیز تمدید شد

خبرهای داخلی 19 Feb 2024

تفاهمنامه حمایت مالی دو جانبه میان کریکت بورد افغانستان و گروپ کمپنی های تولیدی سوپرکولا توسط هیئت رهبری هردو اداره برای یکسال دیگر نیز تمدید شد.

بیشتر بخوانید

فهرست بازیکنان افغان برای بازی های بیست آوره بین المللی مقابل سریلانکا مشخص شد

خبرهای خارجی 12 Feb 2024

کمیته گزینش کرکت بورد افغانستان امروز فهرست بازیکنان افغان را برای سه مسابقه بیست آوره بین المللی مقابل سریلانکا مشخص نمود که قرار است نخستین بازی آن به تاریخ ۱۷ فبروری و دوم و سوم آن به تاریخ های ۱۹ و ۲۱ همین ماه برگذار شود.

بیشتر بخوانید

نیکولاس لی به حیث مربی فیتنس تیم ملی مقرر شد

خبرهای خارجی 12 Feb 2024

کریکت بورد افغانستان نیکولاس تریور لی را منحیث مربی جدید فیتنس تیم ملی کریکت کشور گماشته است که سر از تاریخ ۲۳ فبروری سال روان به هدف رویارویی با تیم ایرلند با تیم ملی کشور یکجا خواهد شد که قبلاً این مسوولیت را جیسن دوگلس به پیش می برد.

بیشتر بخوانید

فهرست بازیکنان افغان برای بازی های یکروزه بین المللی مقابل سریلانکا مشخص شد

خبرهای خارجی 04 Feb 2024

کمیته گزینش کرکت بورد کشور امروز فهرست از ۱۵ نفر بازیکنان را اعلام کرد که قرار است در سه بازی یک روزه بین المللی مقابل سریلانکا بازی کنند. در این فهرست سه بازیکن احتیاطی نیز گنجانیده شده است که نخستین بازی این سلسله مسابقات به تاریخ ۹ فبروری در میدان کرکت پالیکلی واقع کیندی برگذار میشود.

بیشتر بخوانید